REJESTRACJA ONLINE NIEZALEŻNEGO DYSTRYBUTORA

Dokładny adres zamieszkania:
 1. (WYMAGANE)
 2. (WYMAGANE)
 3. (WYMAGANE)
 4. (WYMAGANE)
 5. (WYMAGANE)
 6. (WYMAGANE)
 7. (WYMAGANE)
 8. (e-mail wymagany)
Adres do korespondencji, jeśli jest inny niż adres zamieszkania
Zestaw Startowy
 1. (WYMAGANE)
Przedstawiciel handlowy ( Lidera)
 1. (WYMAGANE)
 1. 1. Prosimy o staranne wypełnienie pola i podanie prawidłowego adresu e-mail – po zakończeniu rejestracji otrzymają Państwo na podany adres informację zwrotną.
Oświadczam, że:
 1. 2. Wstępuję do SIECI SPRZEDAŻY INSOMIO i wyrażam wolę uczestnictwa w nim na warunkach określonych w Regulaminie Partnera SIECI SPRZEDAŻY INSOMIO. Zapoznałem się z treścią Regulaminu SIECI SPRZEDAŻY INSOMIO, którą w całości akceptuję.
 2. 3. Kandydat na Partnera INSOMIO składa do CHEMTECH Polska Sp.z o.o. Wniosek własnoręcznie podpisany dostarczając go na adres CHEMTECH Polska Sp. z o.o. oraz dokonuje zakupu Zestawu startowego, niezbędnego w prezentowaniu oferty produktów INSOMIO. Zestaw startowy składa się z etui wraz z próbkami perfum o poj. 2ml w ilości 41 szt. oraz 1 opakowania dowolnie wybranych perfum. Koszty wysyłki Zestawu startowego pokrywa Kandydat na Partnera.
 3. 4. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez CHEMTECH Polska Sp.z o.o. drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 ze zm.)
 4. 5. Wyrażam zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. z późniejszym zmianami, w celu wykorzystania przez CHEMTECH Polska Sp.z o.o. w bazie danych Partnerów Sieci Sprzedaży INSOMIO.
 

cforms contact form by delicious:days