JAK ZOSTAĆ PARTNEREM

Zostań Partnerem Sieci Sprzedaży perfum INSOMIO

Szukasz dodatkowego dochodu?! Idealnym pomysłem będzie praca w charakterze Partnera w Sieci Sprzedaży perfum INSOMIO.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą zostać Partnerami firmy CHEMTECH Polska Sp.z o.o. istniejącej na rynku już 14 lat i dołączyć do najlepszych, poznać korzyści płynące ze sprzedaży perfum najwyższej jakości. Możliwość dodatkowego zarobku, promocyjne ceny, obniżki, możliwość składania zamówień przez internet, nielimitowany czas pracy, poznawanie nowych ludzi, niezależność. Zostań profesjonalnym konsultantem, zarabiaj od 49%-52% na sprzedaży perfum. Miej dla siebie wspaniałe zapachy po niskiej cenie i zarabiaj dobre pieniądze.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • oferujemy perfumy wysokiej jakości po niskich cenach,
  • kupujesz perfumy po cenie dystrybutora,
  • zarabiasz od 49%-52% na marży, co daje najwyższy rabat dostępny na rynku,
  • jesteś sam sobie szefem,
  • pracujesz tyle, ile chcesz w tygodniu.

Elastyczny system pracy w Sieci Sprzedaży INSOMIO po wielu latach udowodnił, że jest wysoce opłacalnym źródłem zarobku. Partnerzy dostosowują godziny pracy do swojego planu dnia, dzięki czemu mogą traktować współpracę jako dodatkowe źródło dochodu do pensji etatowej. Dlatego ten rodzaj pracy jest bardzo chętnie podejmowany, przez studentów, wychowujące matki, czy osoby poszukujące dodatkowych źródeł dochodu. Przedstawiciele zarabiają na każdej sprzedanej sztuce perfum INSOMIO DO 49%-52% marży dzięki czemu sprzedaż zaledwie kilku buteleczek perfum przynosi już kilkaset złotych dochodu, które pozwalają ze spokojem ducha realizować zamierzone cele. Większa ilość sprzedanych perfum to większy zarobek. Coraz częściej się zdarza, że osoby które pracują  jako Partnerzy Sieci Sprzedaży INSOMIO  już w pierwszym miesiącu generują dochody w wysokości 2500 – 3000 zł miesięcznie.

Nasze perfumy nie opierają się na materiałach pochodzących z Dalekiego Wschodu. We wszystkie komponenty niezbędne do produkcji zaopatrujemy się w Niemczech, Włoszech i Francji. Dlatego też gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów.

Nie zwlekaj! Zarejestruj się, wykup pakiet startowy i pracuj z nami!